Clouds Bar & Restaurant Batum

Konukları Batum, Gürcistan'daki Radisson Blu Oteli'nin 19. katında yer alan Clouds Bar & Restaurant'ın eşsiz bir yemek deneyimi sunduğunu keşfedecek. Büyüleyici manzaraya, konukların konaklamaları sırasında yararlanabileceği özel otel mutfağı eşlik ediyor. 

Clouds Bar & Restaurant'ı her bir yemek için en iyi malzemeleri kullanmakta ve sunulan her yemekte otantik bir hissi korumak adına malzemeleri yerel olarak elde etmektedir. Bu - ve de Clouds Restaurant'ın yemeğe olan yalın yaklaşımı - Batum'da basit ve zarif bir yemek deneyimi sunar.

Clouds Bar & Restaurant'ta manzaralı bir yemeğin keyfini çıkarın
Kıyı kenti Batum'da yükselen Radisson Blu, çevredeki en yüksek binalardan biri olmasıyla liman ve şehrin nefes kesici manzaralarına sahiptir. Konuklar, Clouds Bar & Restaurant'ta Gürcü şaraplarını yudumlayabilir veya egzotik yemekleri tadabilirler - hepsi de arka planda muhteşem bir şehir manzarasıyla. 

Clouds Bar & Restaurant aynı zamanda, otelin toplantı salonlarından birindeki bir iş görüşmesinin ardından bir meslektaşınızı veya iş ortağınızı yemeğe çıkarabileceğiniz ideal bir mekandır. Ve eğer bir Batum konferansı planlamaktaysanız, bırakın yemek servisini Clouds Bar & Restaurant yapsın. Karmaşıklığı en aza indirebilirsiniz - toplantılar, yemek ve Batum'da konaklama olanaklarının hepsi bir arada.

Batum'da Radisson Blu ile bulutlara yakın kalın.
Batum'da ne zaman bir odaya ihtiyacınız olursa olsun, dünya standartlarında bir restoran ve geniş Karadeniz manzaraları sunan Radisson Blu'yu seçin. Clouds Bar & Restaurant'ta yemek veya içecek planları yapmanız, rahat, modern otel odanızdan kısa bir yürüyüş mesafesinde olacağınız anlamına gelir. 

Gürcistan'daki Batum Radisson Blu Hotel
'de yerinizi ayırtın.

Radisson Blu Hotel, Batumi 
41.65374 41.637626