Medea Bar Batumi

İster uzun bir günün ardından rahatlatıcı kokteyller, ister sakin bir akşamüstü boyunca aperatifler ya da iş ortaklarıyla bir toplantı için, Batum Medea Bar eşsizdir. Medea Bar, ustalıkla hazırlanmış içecekleri, soğuk yerel ve uluslararası biraları ve kaliteli kahve ve çayları ile Batum'daki buluşma noktanız. 

Batum mekanımızın zemin katında yer alan Medea Bar, rahatlamak için hem müşteriler hem de otel konukları tarafından tercih edilir. Radisson Blu Hotel, Batumi'de tatil yaparken, Medea Bar'ın gününüzü bir fincan taze kahve eşliğinde planlamak için harika bir mekan olduğunu unutmayın. 

Radisson Blu Hotel, Batumi'de odanızı ayırttığınızdaMedea Bar Batumi'yi ziyaret edin. 

Tam bir ferahlık için Medea Bar Batumi'yi keşfedin
Radisson Blu Hotel, Batumi'nin ziyaretçileri ve Batum'un yerlileri, Medea Bar'ı huzurlu müzik ve serin atmosferin damga vurduğu rahat ortamı nedeniyle takdir etmektedir. Medea Bar'daki servisin eşi bulunmaz ve şehirde aynı zamanda lezzetli ve benzersiz kokteylleri ile tanınır. 

Batum'da turistik gezintilerle geçen tam bir günün ardından, Medea'da bulabileceğiniz güzel bir kadeh Gürcü şarabı ile rahatlamak gibisi yoktur. Ve Batum'u iş amaçlı ziyaret ediyorsanız, Medea Bar bir iş ortağıyla resmi olmayan bir sohbet etmek için mükemmel bir konumdur.

Batum'daki yerinizi Radisson Blu'da ayırtın
Batum'daki kalışınıza zahmetsizce zarif biçimde sunulan kokteyller ve Medea Bar'ın rüya gibi ortamının damga vurmasını istiyorsanız, Radisson Blu Hotel, Batumi'yi seçin. Otel aynı zamanda bir spa merkezi ve en iyi Batum restoranlarından bazılarına da ev sahipliği yapar, böylece aradığınızı bulmak için fazla uzaklaşmak zorunda kalmazsınız. 

Batum'da yerinizi şimdi ayırtın.

Radisson Blu Hotel, Batumi 
41.65374 41.637626