Medea Restaurant Batum

Radisson Blu otelinin içinde yer alan Batum Medea Restaurant, dünyanın her yanından sıra dışı yemekleri, yerel halk ve tatilcilere sunar. Plajda yürüyüşler veya Batum'da su sporlarının ardından, gücünüzü Medea Restaurant'ta bir yemek ile toparlayın. 

Restoranın adı, muhteşem heykelinin otel ve restorandan beş dakikadan az bir yürüme mesafesinde yer alan Batum merkezini süslediği Yunan kahramanı Medea'dan gelir. 

Muhteşem konaklama ve dünya standardındaki Medea Restaurant'a kolay erişim için, Batum Radisson Blu Hotel'de yerinizi bugün ayırtın.

Batum'daki Medea Restaurant'ı Deneyimleyin
Medea, Batum restoranları arasında yüksek bir dereceye sahiptir ve şehirde eşsiz bir yemek deneyimi sunar. Yemekler, Gürcü mutfağının ikonik öğelerini, tamamen uluslararası bir tada ulaşmak için dünyanın her yanından edinilmiş ilhamlar ile birleştirir. Konuklar, Medea Restaurant'ın ünlü ızgara yemeklerini, sunulan en iyi yerel şaraplar ile tamamlayabilir. 

Medea'nın atmosferi de, açık mutfaktan restoranın içine yayılan taze yiyeceklerin kokusu ile benzersiz bir deneyim sunar. Plajda uzun bir günün veya Batum'da turistik yerleri gezmenin ardından, hiçbir şey iştahı bir Medea yemeği gibi açamaz.

Radisson Blu'daki lüks restoranlar ve daya fazlası
Medea Restaurant, Batum'daki bu mekanda yer alan harika otel içi imkanlarından yalnızca bir tanesi. Gün boyunca hafif içkiler için Medea Bar'ı veya yemek sırasında Karadeniz'i seyretmek için terastaki Clouds Bar & Restaurant'ı ziyaret edin.

Batum, Gürcistan'daki Radisson Blu Hotel'de kalışınız sırasında tüm bunları ve daha fazlasını deneyimleyin.

Radisson Blu Hotel, Batumi 
41.65374 41.637626