Anne Semonin Vücut Terapi Koleksiyonu

Anne Semonin Özel Masaj Koleksiyonu
Klasik Anne Semonin tekniklerini, kişisel olarak verilen yoğun karışım ve ılık botanik yağlar kompleksleri ile birleştiren, özel hazırlanmış bir tam vücut masajı.

Bir ilk konsültasyonun ardından, terapistiniz size aşağıdaki seçeneklerden birini seçme konusunda yardımcı olacaktır:

  • Stres giderici pito-aromatik masaj - (60 dakika - GEL 95 veya 90 dakika - GEL 120)
  • Vücut fitnes pito-aromatik masaj - (60 dakika - GEL 105)
  • Selülit giderici detoks (60 dakika - GEL 105)
  • Dinlendirici Sırt, Boyun ve Omuz Masajı: Yalnızca sırt, boyun ve omuzlara odaklanan, ılık aromatik yağlar kullanılarak gerginliği azaltma ve rahatlama sağlama amaçlı ekspres masaj (30 dakika - GEL 64)

Sıcak Taşlar ile Derinlemesine Rahatlama Masajı
Vücudun tamamına, derinlemesine yerleşmiş gerginliği atmak üzere masaj için sıcak siyah bazalt taşlar kullanılarak yapılan bakım, kas ağrılarından şikayetçi olan herkes için idealdir. Stresi derinlemesine yok eden bu bakım, vücudun’ enerji kanallarına odaklanmak üzere tasarlanmıştır. Bu yoğun, sıra dışı tedavi, zihin, vücut ve ruh için holistik ve enerji verici bir bakımdır.

60 dakika - GEL 99
90 dakika - GEL 109

İleri düzey vücut masajı terapileri:

Refleksoloji

Refleksoloji, vücuttaki diğer noktalarda da fayda sağlayan etkilere ulaşmak veya genel sağlık düzeyini artırmak için ayaktaki noktaları harekete geçirme uygulamasıdır. Uygulamacılar, ayağın, vücuttaki her enerji noktasına karşılık gelen refleks bölgelerine ayrılmış olduğuna ve ayaktaki “kasılı” veya “pürüzlü” noktalara basınç uygulamanın vücutta ona karşılık gelen bölgeyi uyaracağı ve kendi kendini iyileştirme sürecine yardımcı olacağına inanır.

30 dakika - GEL 48
45 dakika - GEL 64

 

Elle Terapi
Bu manipülatif terapi, vücudun’ yapısı üzerinde ağrı giderici, hareketlilik artırıcı ve sağaltıcı etkiye sahiptir. Bu teknik, pek çok kas ve kemik sorununu teşhis ve tedavi edebilir.

60 dakika - GEL 88

Çiftler Masajı
Kendinizi tamamen şımartın ve iki terapist hareketlerini aynı anda, size akla gelebilecek en rahatlatıcı bakımı sunmak için birbirine uydururken tam anlamıyla gevşemeyi amaçlayan bu muhteşem masajı deneyimleyin.

60 dakika - GEL 176
90 dakika - GEL 196

Dört Elle Lüks Masaj
İki terapist hareketlerini aynı anda birbirine uydurarak, esnetme, yuvarlatma ve derin masaj teknikleriyle vücudun tamamındaki gerginliği atmak için çalışır.

60 dakika - GEL 132
90 dakika - GEL 168

 

Radisson Blu Hotel, Batumi 
41.65374 41.637626