Anne Semonin Yüz Bakımı Koleksiyonu

Anne Semonin Haute Couture Yüz Bakımı
Müşteriye özel yoğun bir göz ve édekolteé bakımı içeren en üst düzey yüz bakımını deneyimleyin. Yoğun aromatik karışımlar ve serumlar hücre yenilenmesini hızlandırırken, sıkılaştırıcı bir yosun maskesi de cildin parlaklığa kavuşması için detoksifiye eder. Bu bakım, günlük hayatın stresini ortadan kaldırmak ve cildi sıkı, pürüzsüz ve parlak hale getirmek için tam ve etkili bir tedavidir.

90 dak - GEL 120

Anne Semonin Derinlemesine Deniz Temizliği Yüz Bakımı
Kombinasyon, yağlı, tıkanmış ve problemli ciltler için ideal olan bu derinlemesine temizleyici bakım, geleneksel buhar ve gözenek açma tekniklerini yeniden dengeleyici bir lenfatik süzülme masajı ile birleştirir. Detoksifiye edici ve kızarıklık giderici soyulabilir bir maske ve yoğun aromatik karışımlar, cildi gözle görülür biçimde berrak bir hale getirmek üzere rahatlatır ve dengeye kavuşturur.

75 dak - GEL 104

Anne Semonin Özel Pito-Aroma Yüz Bakımı
Bu cilt canlandırıcı “özel yüz bakımları” etkili, gözle görülür sonuçlar sunar. Bu koleksiyon, bireysel olarak hazırlanmış aktif bitki serumları, maskeleri ve aromatik yoğun karışımlar ile bireysel cilt ihtiyaçları için tasarlanmıştır. Bir ilk konsültasyonun ardından, terapistiniz en iyi seçeneği bulmak üzere size yardımcı olacaktır.

60 dak - GEL 104

Hazırlayıcı Yüz Bakımı
Bu pito-aromatik yüz bakımı, bireyler için özel olarak tasarlanmıştır. Bir konsültasyonun ardından, Anne Semonin uçucu yağları, iz öğeleri, serumlar ve botanik yağlar kullanılarak cilde özel bir yüz bakımı yaratılır.

60 dak - GEL 88

SOS Ekspres Yüz Bakımı
Aşırı hassas, yıpranmış veya güneşten zarar görmüş, kızarıklık ve yıpranmaya meyilli ciltleri yatıştırmak ve rahatlatmak için nazik bir bakım. Rahatlatıcı, yoğun aromatik karışımlara doygun sargı bezleri cildin dengesini onarır, rahatlatır ve kendine getirirken, cildin' hassaslığını da hızla yatıştırır.

30 dak - GEL 56

Derinlemesine Temizleyici Detoks Yüz Bakımı
Bu derinlemesine temizleyici detoks yüz bakımı, şehirli ve sivilce veya tıkanıklıklardan rahatsız olan stres altındaki ciltler için idealdir. Derinlemesine bir temizlik hissi vermek için detoksifiye edici ve denge sağlayıcı bir soyulabilir maske, yoğun karışımlar kullanılarak uygulanır.

75 dak - GEL 104


Anne Semonin Göz, Dekolte ve Saç Derisi Koleksiyonu:

Anne Semonin Mucize Gözler
45 dak - GEL 56

Anne Semonin Harika Göğüs
40 dak - GEL 76

Ökseotu Rahatlatıcı Yüz & Saç Bakımı Terapisi
30 dak - GEL 72

Hydra Express Pito-aromatik Yüz Bakımı
30 dak - GEL 72

Çocuklar için Terapötik Masaj (Paw-Paw)
30 dak - GEL 48

Radisson Blu Hotel, Batumi 
41.65374 41.637626