Özel Spa Koleksiyonu

Anne Semonin Parisian Baştan Ayağa Bakım
Anne Semonin, duyuları uyandırmak ve derin bir huzur duygusu yaratmak için tamamen lüks bir deneyim sunuyor. Canlandırıcı bir deniz tuzu arındırması ile başlayan ve Anne Semonin mavi papatya ve kayakoruğu içeren okyanus yağı deniz suyu banyosu ile devam eden bakıma, aktif bir göz parlatıcı buz masajı eşlik eder. Bu deneyim, derin bir rahatlama hissi yaratmak, zihin ve vücut dengesini kurmak için karın kasları, sırt, boyun ve omuzlara özellikle odaklanan ılık aromatik yağ ve sıcak taş masajı ile tamamlanır.

85 dakika - GEL 112

Anne Semonin Siyah Kum Peelingi ve Okyanus Masajı Ritüeli
Tahiti'den gelen siyah kum ve aromatik yağlarla gerçekleştirilen bu eşsiz arındırma deneyimi, ölü cilt tabakasını yok ederek geride harika yumuşaklıkta, ipeksi, toksinlerden arınmış ve ışıl ışıl, genç bir cilt bırakır. Egzotik mineçiçeğinin narin kokusu, holistik bir iyileşme ve rahatlama duygusu uyandırır. Vücut daha sonra, özel ihtiyaçlara göre tasarlanmış, derin bir iyileşme hissi yaratmak için geliştirilmiş farklı ileri düzey masaj teknikleri kullanılarak yumuşak biçimde uyarılır.

90 dakika - GEL 136

Anne Semonin %100 Aktif Buz Terapisi Yüz Bakımı
Gençlik ve ışıltının etkilerini, bu harika yaşlanma karşıtı yüz bakımı ve sıkılaştırıcı göz bakımı ile deneyimleyin. Cilt, Gecesefası Yağı, Kırmızı Mikro Yosun ve Yabani Çivitotu özlerinin gücüyle canlanır. İnce çizgileri yok etme, cildi sıkılaştırma ve tazeleme için mükemmel olan Anne Semonin’in Ekspres Işıltı Buz Küplerinin iyi bilinen etkilerini deneyimleyin.

60 dakika - GEL 112

Radisson Blu Hotel, Batumi 
41.65374 41.637626