Anne Semonin Vücut Sargılama ve Peeling Koleksiyonu

Ekspres Aromatik Tuzlu Arındırma
Bu ekspres aromatik yağ ve tuzlu peeling, cildi derinlemesine beslenmiş, pürüzsüz ve nemlenmiş yapan mükemmel cilt hazırlığıdır. Arındırma, yağ emilimini artırdığı ve cildi yumuşattığı, kasları daha fazla gevşettiği için masaja eşlik edecek mükemmel bakım.

30 dakika - GEL 60

Siyah Tahiti Kumuyla Vücut Cilası
Besleyici yağlar içeren bu ekspres siyah kum arındırması, cildi pürüzsüz, nemlenmiş ve parlak hale getirir. Arındırma, yağ emilimini artırdığı ve cildi yumuşattığı, kasları daha fazla gevşettiği için masaja eşlik edecek mükemmel bakım.

30 dakika - GEL 84

Deniz Tuzu ve Aromatik Yağ Sargı & Peeling
Tedavi edici saç derisi masajının da dahil olduğu ultra nemlendirici vücut peelingi. Cildi derinlemesine beslemek ve yumuşatmak üzere tasarlanmış ılık aromatik yağlar vücudun tamamına uygulanır, canlandırıcı arındırma ve ılık vücut sargısı ile bakım tamamlanır. Bu bakımı cildin nemlenmiş ve ipeksi bir pürüzsüzlüğe sahip olması nedeniyle bronzlaşma ve özel günler için ideal hazırlıktır.

60 dakika - GEL 104

Nemlendirici Pembe Kaolin Kili Vücut Sargısı
Kuru, susuz kalmış veya güneşten zarar görmüş ciltleri nemlendirmek üzere tasarlanmış nemlendirici ve suyu geri kazandırıcı bir vücut bakımı. Bakım bir tam vücut arındırması ve saç derisi masajı ile başlar, besleyici bakım yağları ile birleştirilmiş pembe Kaolin kilinin uygulanmasıyla devam eder. Bu yorgun ve hassas ciltler için mükemmeldir.

60 dakika - GEL 120

Detoksifiye Edici Spirulina Sargısı
Dolaşımı artırmak için okyanusun güçlü temizleme ve mineral etkilerini sunan deniz yosunu özleriyle birleştirilmiş, nazik bir arındırma ile başlayan detoksifiye edici, inceltici ve enerji verici bir bakım.

60 dakika - GEL 120

Radisson Blu Hotel, Batumi 
41.65374 41.637626