Driving directions

Konum

Şehrin gürültüsünden uzak muhteşem konumu ile İstanbul'un Spa oteli
Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla; Istanbul'un gelişen bölgesi Tuzla'da çam ağaçları ile çevrili bir ormanın içerisindeki şehrin karmaşından uzak konumu ile sakin bir otel deneyimi için fırsat sunarken; Istanbul Formula Pistine, Sabiha Gökçen Havalimanı'na, Via Port Outlet Alışveriş Merkezine, Tuzla Organize Sanayi Bölgesine, Tuzla Tersanesi'ne, Tuzla ve Pendik Marinaları'na, Eskihisar ve Pendik Feribot İskeleleri'ne yakınlığı ile de gerek iş gerek tatil amaçlı seyahatleriniz için kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Otel İstanbul Anadolu Yakası'nın ziyaret edilmesi gereken başlıca güzellikleri olan Anadolu Hisarı, Beylerbeyi Sarayı, Adalar, Kız Kulesi ve Bağdat Caddesi'ne yakın konumda bulunuyor.

Ulaşım opsiyonları:

  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı - 3 km
  • İstanbul Atatürk Havalimanı - 75 km

İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Ulaşım:
Atatürk Havalimanı çıkışından TEM Istanbul Edirne Otoyolu'na girdikten sonra E80 istikametinde ilerleyin. Boğaziçi Köprüsü yolunu takip edin. Köprüyü geçtikten sonra Çamlıca Q1 -Q2 kesişim yolunu kullanarak E80 istikametinde ilerlemeye devam edin. Kurtköy Pendik bağlantısı yönündeki çıkışa girin. Aydınlı Tersane yoluna sağ tarafta Aydınlı Serbest Bölge tabelasını görene dek devam edin. Tabeladan sağa dönerek köprü üstünden yolun karşısına geçtiğinizde oteli sağ tarafınızda göreceksiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Ulaşım:
Otel Sabiha Gökçen Havalimanı'na yalnızca 3 km'lik bir mesafededir. Havalimanı çıkışından Pendik Kurtköy bağlantı çıkışından ilerleyin. Aydınlı Tersane yoluna sağ tarafta Aydınlı Serbest Bölge tabelasını görene dek devam edin. Tabeladan sağa dönerek köprü üstünden yolun karşısına geçtiğinizde oteli sağ tarafınızda göreceksiniz.

Ulaşım Araçları:
Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan taksi ile ulaşım en kolay opsiyon olmakla beraber; Eskihisar ve Pendik Feribotları ile farklı şehirlerden gelecek misafirler için özel araçları ile ulaşım oldukça kolaydır. Aynız zamanda Tuzla'nın merkezinden yine taksi imkanı ile otele kısa sürede erişim sağlanmaktadır.

 

Hizmetler

  • Ücretsiz Internet

    E@syConnect Servis konsepti dahilinde Radisson Blu otelleri ücretsiz internet servisi sunmaktadır. Hızlı erişim ve/veya kablosuz internet seçenekleri tüm otelde ücretsizdir.

Otel Hizmetleri

  • Ücretsiz Internet Servisi
  • Kapalı Otopark
  • Oda Servisi
  • Yüzme Havuzları
  • Spa Merkezi
Radisson Blu Hotel & Spa, Istanbul Tuzla 
40.875963 29.315556