Daha fazlasını görüntüle

Tamamını görüntüle

Kapat

İstanbul Alışveriş

İstanbul dünyanın en tanınmış mağazalarına ev sahipliği yapar ve çok sayıdaki alışveriş merkezleri, büyük alışveriş caddeleri ve semtleri ile alışveriş meraklıları için tam bir cennet haline gelmiştir.

Galleria, 212 AVM ve Capacity alışveriş merkezleri Istanbul Ataturk International Airport Hotel’den arabayla yalnızca 25 dakika mesafededir. Bu popüler alışveriş mekanları çocuklarıyla seyahat eden misafirler için idealdir ve İstanbul’da alışveriş yapmak bundan daha kolay olamaz.

İstanbul Armoni Park Alışveriş Merkezi yakınında odanızı ayırtın

Türkiye’nin en eski alışveriş merkezini ziyaret edin
Tasarımcı deneyimi arayan konuklar için İstanbul’daki alışveriş bundan daha lüks bir hal alamazdı. Galleria Alışveriş Merkezi, Radisson Blu Conference and Airport Hotel İstanbul’dan kısa bir taksi mesafesindedir. Alışveriş tutkunları için tam bir cennet olan sahil konumlu bu merkez, şehir merkezinin hareketliliğinden uzakta Marina ile yanyanadır.

Türkiye’nin en eski alışveriş merkezlerinden olan Galleria, ABD’nin Texas eyaletindeki Houston Galleria’dan esinlenerek oluşturulmuştur ve günümüzde Pierre Cardin, Paul and Shark ve Adidas gibi şehrin en sevilen birçok mağaza ve butiklerine ev sahipliği yapmaktadır. Konuklar ayrıca Lacoste, Tommy Hilfiger ve Armani gibi çok sayıda mağazada vakit geçirebilir.

Batıdaki Ataköy semtinde bulunan alışveriş merkezi resmi olarak 1988 yılında açılmıştır ve sinema salonları, bowling salonları ve popüler buz pistiyle ünlü bir turist merkezi haline gelmiştir.

Şehrin en iyi alışveriş merkezlerine yakın kalacak yer
Radisson Blu Conference and Airport Hotel, İstanbul şehrin birçok sevilen alışveriş merkezine yakın bir mesafededir.
Bir diğer önemli Outlet alışveriş merkezi de otelden araçla 20 dk. gibi kısa bir mesafede yeralan 212 Outlet Alışveriş Merkezi’dir.
Ayrıca otele kolay ulaşım için ücretsiz otel-havalimanı-otel ulaşım servisi sağlanmaktadır.

İstanbul’un en iyi alışveriş merkezlerinin yakınında otel odanızı ayırtın

Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul – 
E-5 Karayolu (yanyol) No: 20  Sefakoy Kavsagi  K. Cekmece –  34295 –  İsțanbul –  Türkiye – 
Telefon  +90 (212) 411 38 38
41.0011 28.8033