Otel fiyatları

Istanbul seyahatleriniz için özel öneriler
Radisson Blu Hotel Istanbul Asia iş ya da seyahat amaçlı konaklama talepleriniz için birbirinden özel öneriler sunuyor. Haftasonu Spa paketine rezervasyon yaparak şehir içinde kısa bir kaçamak yaşayabilir ya da Business paketine rezervasyon yaparak havalanı transferimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca kurumsal Radisson Blu teklifleri ile otelimizde en uygun fiyattan konaklama ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Spa Getaway

Şehrin muhteşem ışıkları arasında İstanbul Anadolu yakasının merkezinde ışıldayan Radisson Blu Hotel Istanbul Asia muhteşem Spa merkezi ile tepeden tırnağa yenilenmeniz için ideal bir kaçamak noktası.

…den başlayan fiyatlarla

EUR123
oda başına

Business Package

159 €’dan başlayan gecelik fiyatlarla...
Radisson Blu Hotel Istanbul Asia Istanbul iş merkezinin kalbindeki konumu ile iş seyahatlerinizi eğlenceye dönüştürüyor. Otele 159 €’dan başlayan ‘Business Package’ rezervasyonunuzu hemen yaptırın; kesintisiz internet bağlantısı ve sorunsuz transfer olanakları ile gerçek bir konaklama deneyimi yaşayın.

…den başlayan fiyatlarla

EUR159
oda başına

Aile Paketi

Radisson Blu Hotel Istanbul Asia ‘Aile’ paketi aileniz ile birlikte unutulmaz bir haftasonu geçirmeniz için düşünüldü.  Paket fiyatı tüm aile için yalnizca 199 €'dan başlayan fiyatlarla.

…den başlayan fiyatlarla

EUR160
per room, per night

İstanbul'da romantizm

İşte size herşeyden uzaklaşmak için İstanbul'un kalbinde bir fırsat! Yerinizi hemen ayırtın ve romantik bir akşamın keyfini ikramlarımız ile çıkartın. Tercih ettiğiniz lokal bir şise şarap ve çikolata ikramimizin yaninda , acik bufe zengin kahvalti ve geç çıkış imkani bulunmaktadir.

…den başlayan fiyatlarla

EUR111
per room, per night
Radisson Blu Hotel, Istanbul Asia – 
Atasehir Mahallesi  Yakut Caddesi  Atasehir –  34758 –  İsțanbul –  Türkiye – 
Telefon  + 90 (216) 5791100
40.991115 29.115744