Daha fazlasını görüntüle

Tamamını görüntüle

Kapat

Plaj

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme’nin yanı başındaki el değmemiş Çeşme Plajında kumun ve güneşin keyfine varın.

Bozulmamış plajdan gelen Ege Denizi’nin yumuşak rüzgarının altında sıcak ve kristal berraklığındaki denizin keyfini sürün. Ziyaretçiler güneşin altında bir şezlongda rahatlayabilir veya sıcağı azaltmak için suda vakit geçirebilirler.

Çeşme plajlarında rahatlayın
Yüzün, su sporlarını deneyin veya Çeşme’de sahilde rahatlayın ve bölgenin güzel çevresinde biraz zaman geçirin. Bir dizi yerel işletmede kitesurften power boardinge kadar birçok su sporunu yapabilirsiniz. İster macera arayın, ister güneşin altında yatmak isteyin, Çeşme sahili herkese uygun bir seçenek sunmaktadır.

Öğle yemeğinde sahilde kalmak isteyenler yerel ürünlerde, egzotik içeceklerde ve Türk yemeklerinde uzman olan Sands Beach Bar’da yemek yiyebilir veya sıcak yaz güneşi altında dinlenebilirler.

En iyi plajın tadına varın
The Radisson Blu Resort & Spa diğer Çeşme otellerinden sunduğu hizmetler ve sahildeki kıskandıran konumu ve yakınındaki Çeşme Marinası ile ayrılmaktadır.

Spası, barları ve restoranları yanında güzel plajı ve mükemmel konaklama olanaklarıyla ziyaretçiler otelden ayrılmadan Çeşme’nin en iyi ve en güzel yanlarına şahit olabilir.

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme’de Deniz Kıyısı Tatiliniz için Odanızı Ayırtın

Radisson Blu Resort & Spa, Cesme – 
Altinyunus Mah. 3435 Sok. No. 25  Cesme –  35930 –  Çeşme –  Türkiye – 
Telefon  +90 (232) 455 4500
38.31602 26.345467