Yeşil Anahtar Sertifikası

Radisson Blu Tatil & Kongre Merkezi Soçi, otelin Yeşil Anahtar sertifikası aldığını ilan ederek Sorumlu İşletme anlayışını daha da güçlendiren Carlson Rezidor Otel Grubu'nun parçasıdır.

Yeşil Anahtar, dinlence sektörünün küresel düzeyde eko-etiketidir. Yeşil Anahtar sertifikasını kazanabilmek için otellerin, çevre taleplerinden politika taleplerine, eylem planı bulunmasına, eğitime ve iletişime kadar çok sayıda kriteri kapsayan çevresel gerekliliklerden oluşan bir listeyi yerine getirmeleri gerekir. Yeşil Anahtar almak, bir kurumun kendi çevresine ve toplumuna karşı sorumluluk anlayışını gösterir.

Otel ve personeli, su ve enerji tasarrufu ile birlikte atıkların ve kimyasal ürünlerin bertaraf edilmesine, personel eğitimine dair kurallar içeren etkili bir çevre politikası uygulamış ve uygulamaya devam etmektedir. Çalışanların güçlendirilmesi şeklinde uygulanan bu politika aynı zamanda çevrenin korunması hususunda tedarikçi ve müşteri farkındalığı oluşturmayı da amaçlar. Bununla birlikte personel, çevreyle dost temizlik ürünleri kullanır. Otel, doğaya saygı ve çevre eğitimine katkı kararlılığı taşır.

Konuklar, Yeşil Anahtar eko-etiketine sahip bir otel seçtiklerinde kendilerinin de yeşilci uygulamalara katılmalarının teşvik edileceği, saygı duyulan ve korunan bir çevrede konaklayacakları kendilerine garanti edilir.

Hizmetler

  • Ücretsiz Internet

    E@syConnect Servis konsepti dahilinde Radisson Blu otelleri ücretsiz internet servisi sunmaktadır. Hızlı erişim ve/veya kablosuz internet seçenekleri tüm otelde ücretsizdir.

Otel Hizmetleri

  • Yüksek Hızda İnternet
  • Havuz
  • Suitler
  • Oda Servisi
  • Sağlık Kulübü
Radisson Blu Resort & Congress Centre, Sochi 
43.40970461 39.93840873